Rules Passwords (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Password
ja: パスワード

en: Length
ja: 長さ

en: User
ja: ユーザー

en: Custom
ja: カスタム

en: Rules
ja: ルール

en: Data
ja: データ

en: Characters
ja: 文字

en: Set password
ja: パスワードを設定
