Rules Passwords (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Password
lv: Parole

en: Length
lv: Garums

en: User
lv: Lietotājs

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Data
lv: Dati

en: Set password
lv: Uzstādīt paroli
