Rules Passwords (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Length
my: အရှည်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်
