Rules Passwords (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Length
ar: الطول

en: User
ar: المستخدم

en: Drupal
ar: دروبال

en: Custom
ar: مخصص

en: Data
ar: المعطيات
