Rules Passwords (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Password
az: Parol

en: Length
az: Uzunluq

en: User
az: İstifadəçi

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Set password
az: Parol təyin edin
