Rules Passwords (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Password
be: Пароль

en: User
be: Карыстальнік

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Rules
be: Правілы

en: Data
be: Дадзенныя
