Rules Passwords (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Data
bo: གཞི་གྲངས
