Rules Passwords (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Password
de: Passwort

en: Length
de: Länge

en: User
de: Benutzer

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Data
de: Daten

en: Characters
de: Zeichen

en: Set password
de: Passwort festlegen
