Rules Passwords (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Password
es: Contraseña

en: Length
es: Longitud

en: User
es: Usuario

en: Custom
es: Personalizado

en: Rules
es: Reglas

en: Generator
es: Generador

en: Data
es: Datos

en: Characters
es: Caracteres

en: Set password
es: Establecer contraseña
