Rules Passwords (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Password
et: Parool

en: Length
et: Pikkus

en: User
et: Kasutaja

en: Custom
et: Kohandatud

en: Rules
et: Reeglid

en: Data
et: Andmed

en: Set password
et: Määra parool
