Rules Passwords (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Password
he: סיסמה

en: Length
he: אורך

en: User
he: משתמש

en: Drupal
he: דרופל

en: Custom
he: מותאם

en: Rules
he: כללים

en: Data
he: נתונים

en: Set password
he: קביעת סיסמה
