Rules Passwords (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Password
hu: Jelszó

en: Length
hu: Hosszúság

en: User
hu: Felhasználó

en: Custom
hu: Egyéni

en: Rules
hu: Szabályok

en: Data
hu: Adat

en: Characters
hu: Karakterek

en: Set password
hu: Jelszó beállítása
