Rules Passwords (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Password
id: Sandi

en: Length
id: Panjang

en: User
id: Pengguna

en: Custom
id: Tersuai

en: Set password
id: Set kata sandi
