Rules Passwords (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Password
is: Lykilorð

en: Length
is: Lengd

en: User
is: Notandi

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Rules
is: Reglur
