Rules Passwords (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Length
lt: Ilgis

en: User
lt: Narys

en: Custom
lt: Savitas

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Data
lt: Duomenys

en: Characters
lt: Simboliai

en: Set password
lt: Nustatyti slaptažodį
