Rules Passwords (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Length
nl: Lengte

en: User
nl: Gebruiker

en: Custom
nl: Aangepast

en: Rules
nl: Regels

en: Data
nl: Gegevens

en: Characters
nl: Tekens

en: Set password
nl: Wachtwoord instellen
