Rules Passwords (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Password
pl: Hasło

en: Length
pl: Długość

en: User
pl: Użytkownik

en: Custom
pl: Własne

en: Rules
pl: Reguły

en: Set password
pl: Ustaw hasło
