Rules Passwords (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Password
pt: Senha

en: Length
pt: Comprimento

en: User
pt: Usuário

en: Custom
pt: Personalizado

en: Rules
pt: Regras

en: Generator
pt: Gerador

en: Data
pt: Dados

en: Set password
pt: Insira a senha
