Rules Passwords (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Password
ro: Parolă

en: Length
ro: Lungime

en: User
ro: Utilizator

en: Custom
ro: Personalizat

en: Rules
ro: Reguli

en: Data
ro: Dată

en: Set password
ro: Setare parolă
