Rules Passwords (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Password
ru: Пароль

en: Length
ru: Длина

en: User
ru: Пользователь

en: Custom
ru: Собственная

en: Rules
ru: Правила

en: Generator
ru: Генератор

en: Data
ru: Данные

en: Characters
ru: Символы

en: Set password
ru: Установить пароль
