Rules Passwords (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Password
sk: Heslo

en: Length
sk: Dĺžka

en: User
sk: Používateľ

en: Custom
sk: Vlastná

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Generator
sk: Generátor

en: Data
sk: Údaje

en: Set password
sk: Nastavenie hesla
