Rules Passwords (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Password
sv: Lösenord

en: Length
sv: Längd

en: User
sv: Användare

en: Custom
sv: Anpassad

en: Rules
sv: Regler

en: Set password
sv: Ange lösenord
