Rules Passwords (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Length
ta: நீளம்

en: User
ta: பயனர்

en: Drupal
ta: ட்ரூபால்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Data
ta: தரவு
