Rules Passwords (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Password
tr: Parola

en: Length
tr: Uzunluk

en: User
tr: Kullanıcı

en: Custom
tr: Özel

en: Rules
tr: Kurallar

en: Data
tr: Veri

en: Set password
tr: Parola ayarla
