Rules Passwords (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Password
uk: Пароль

en: Length
uk: Довжина

en: User
uk: Користувач

en: Custom
uk: Власний

en: Rules
uk: Правила

en: Generator
uk: Генератор

en: Data
uk: Дані

en: Characters
uk: Символів

en: Set password
uk: Встановити пароль
