Rules Regex (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: String
ca: Cadena

en: Pattern
ca: Patró

en: Replacement
ca: Reemplaçament

en: Rules
ca: Regles

en: Limit
ca: Límit

en: Offset
ca: Desplaçament
