Rules Regex (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: String
el: Φράση

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Limit
el: Όριο

en: Match
el: Ταιριάζει

en: Offset
el: Αντιστάθμιση
