Rules Regex (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: String
fi: Merkkijono

en: Pattern
fi: Kuvio

en: Replacement
fi: Korvaus

en: Rules
fi: Säännöt

en: Limit
fi: Rajoitus
