Rules Regex (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: String
fr: Chaîne de caractères

en: Pattern
fr: Motif

en: Replacement
fr: Remplacement

en: Limit
fr: Limite

en: Match
fr: Correspondance

en: Offset
fr: Décalage

en: All matches
fr: Toutes les occurences
