Rules Regex (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: String
gl: Cadea

en: Pattern
gl: Patrón

en: Limit
gl: Límite

en: Match
gl: Coincide

en: Offset
gl: Desprazamento
