Rules Regex (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: String
lt: Eilutė

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Limit
lt: Limitas

en: Match
lt: Sutampa
