Rules Regex (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: String
nl: Tekenreeks

en: Pattern
nl: Patroon

en: Rules
nl: Regels

en: Limit
nl: Limiet

en: Match
nl: Overeenkomst

en: Result count
nl: Aantal resultaten
