Rules Regex (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: String
da: Tekst

en: Pattern
da: Mønster

en: Replacement
da: Erstatning

en: Rules
da: Regler

en: Limit
da: Grænse

en: Match
da: Resultat

en: Offset
da: Forskydning
