Rules Regex (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: String
de: Zeichenkette

en: Pattern
de: Muster

en: Replacement
de: Replacement (Ersatztext)

en: Limit
de: Begrenzung

en: Match
de: Übereinstimmung

en: Offset
de: Versatz

en: All matches
de: Alle Übereinstimmungen
