Rules Regex (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: String
hu: Karaktersorozat

en: Pattern
hu: Minta

en: Replacement
hu: Helyettesítés

en: Rules
hu: Szabályok

en: Limit
hu: Korlát

en: Match
hu: Egyezik

en: Offset
hu: Eltolás

en: Regular expressions
hu: Reguláris kifejezések
