Rules Regex (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: String
it: Testo

en: Pattern
it: Modello

en: Rules
it: Regole

en: Limit
it: Limite

en: Match
it: Riscontro

en: Offset
it: Scostamento
