Rules Regex (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: String
ja: 文字列

en: Pattern
ja: パターン

en: Replacement
ja: 置換

en: Rules
ja: ルール

en: Limit
ja: 制限

en: Match
ja: 一致

en: Offset
ja: オフセット

en: All matches
ja: 全ての一致
