Rules Regex (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: String
oc: Cadena de caractèrs

en: Pattern
oc: Motiu

en: Replacement
oc: Remplaçament

en: Rules
oc: Règlas

en: Offset
oc: Decalatge
