Rules Regex (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: String
pl: Napis

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Replacement
pl: Zamiennik

en: Rules
pl: Reguły

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Match
pl: Pasuje

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: All matches
pl: Wszystkie dopasowania

en: Result count
pl: Licznik wyników
