Rules Regex (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: String
ro: Șir text

en: Pattern
ro: Model

en: Rules
ro: Reguli

en: Limit
ro: Limită

en: Offset
ro: Decalaj
