Rules Regex (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: String
ru: Строка

en: Pattern
ru: Шаблон

en: Replacement
ru: Замена

en: Rules
ru: Правила

en: Limit
ru: Предел

en: Match
ru: Соответствует

en: Offset
ru: Пропустить

en: All matches
ru: Все совпадения

en: Regular expressions
ru: Регулярные выражения
