Rules Regex (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: String
sk: Reťazec

en: Pattern
sk: Vzor

en: Replacement
sk: Náhrada

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Match
sk: Zhoda

en: Offset
sk: Ofset
