Rules Regex (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: String
tr: Dize

en: Pattern
tr: Örüntü

en: Rules
tr: Kurallar

en: Limit
tr: Sınır

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Result count
tr: Sonuç sayısı
