Rules Regex (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: String
uk: Рядок

en: Pattern
uk: Шаблон

en: Replacement
uk: Заміна

en: Rules
uk: Правила

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Match
uk: Збігається

en: Offset
uk: Зміщення

en: All matches
uk: Усі збіги
