Rules Regex (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: String
vi: Chuỗi

en: Pattern
vi: Mẫu

en: Rules
vi: Quy tắc

en: Limit
vi: Giới hạn

en: Offset
vi: Độ dịch
