Safeword (7.x-1.10) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Edit
hr: Uredi

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Replacement value
hr: Zamjenska vrijednost

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: The maximum length of the field in characters.
hr: Maksimalna dužina polja u znakovima.
