Safeword (7.x-1.10) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ja: 編集

en: Maximum length
ja: 最大長

en: Replacement value
ja: 置換される値

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: The maximum length of the field in characters.
ja: フィールドの最大文字数。
