Safeword (7.x-1.11) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ca: Edita

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: Replacement value
ca: Valor pel qual se substitueix

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: The maximum length of the field in characters.
ca: La llargada màxima del camp en caràcters.
