Safeword (7.x-1.11) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Edit
nl: Bewerken

en: Maximum length
nl: Maximumlengte

en: Replacement value
nl: Vervangende waarde

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: The maximum length of the field in characters.
nl: De maximumlengte van het veld in karakters.
