Safeword (7.x-1.11) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Edit
sk: Upraviť

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Replacement value
sk: Hodnota na nahradenie

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: The maximum length of the field in characters.
sk: Maximálna dĺžka poľa v znakoch.
